WARSZTATY - MALOWNIE BOMBEK

Uczniowie i przedszkolaki  w naszej szkole z niecierpliwością oczekują Świąt Bożego Narodzenia i nieustannie się do nich przygotowują.  Po udekorowaniu choinek w klasach,  przyszedł czas na własnoręczne zdobienie bombek, które przystroją świąteczne drzewka w domach dzieci. Okazję do tego stworzyły warsztaty malowania bombek, które odbyły się w naszej szkole w piątek 7 grudnia. Udział w nich wzięli uczniowie klasy trzeciej oraz starsze grupy przedszkolne. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich film pokazujący „Jak powstaje bombka”, który stał się poniekąd instruktażem do późniejszych warsztatów, podczas których wszyscy mogli puścić wodze fantazji oraz wykazać się nie lada wyobraźnią i pomysłowością. Taka własnoręcznie zdobiona bombka ma szczególną wartość, może być doskonałym pomysłem na świąteczny prezent, albo wyjątkową ozdobą choinki. Efekty pracy naszych uczniów i przedszkolaków są imponujące, co sami mogą Państwo zobaczyć. Zapraszamy do GALERII.