SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

• wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym "Świetlik" otrzymali: Korczyńska Julia, Kostecka Julia, Trzcionka Jan, Krzemień Michał, Chmielewski Filip, Zarychta Szymon, Lach Hanna - uczniowie klas I-III
  • wyróżnienie w II powiatowym konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uzyskała Wiktoria Sztura z klasy V
  • II miejsce w mistrzostwach Gminy Psary szkół podstawowych w siatkówce w kategorii dziewcząt klas VII-VIII
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Obcego z j. angielskiego w kategorii szkół podstawowych zajęła Julia Flak z klasy VIIIb
  • II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym w kategorii I - rocznik 2010 i młodsi zajęła z  drużyna z klasy VI
  • III miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym w kategorii I - rocznik 2010 i młodsi  zajęła uczennica Wiktoria Barańska z klasy VI